Natec Keyboard Nautilus NKL-1951 Wired, US, USB Type-A, White
- TootjadNatec
- Mudel: NKL-1951
- Saadavus: 2
-
14€
Natec Keyboard Nautilus NKL-1951 Wired, US, USB Type-A, White
| All | |
| Bluetooth | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 465.00 mm |
| Brutokaal | 0.74 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 34.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 195.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Height | 2.6 cm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 1.8 m |
| Klaviatuuri kaal | 390 g |
| Klaviatuuri klahvide arv | 105 |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Materjal | Plastic |
| Muud funktsioonid | Multimedia keys Low profile keyboard |
| Netokaal | 0.57 kg |
| Paber/Papp | 100.00 g |
| Pikkus | 43.5 cm |
| Pistmiku tüüp | USB Type-A |
| Plastik (ilma PET-ita) | 70.00 g |
| Producer product family | Keyboard |
| Producer product name | Nautilus NKL-1951 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.17 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | Keyboard |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Ühilduvus | Android, Linux, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Valgustus | No |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Width | 13.5 cm |
Sildid: natec keyboard nautilus nkl-1951 wired, us, usb type-a, white, nkl-1951, natec, klaviatuurid



